TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

4Mobility z 30 bazami w Warszawie
GENESIS Eliza Misiecka, Luiza Brzezińska, TL, TransInfo - Opublikowano: 16.03.2017 14:33:42
Korki w Warszawie / fot. Tomasz Kuran, Wikimedia Commons, CC-BY-2.5

4Mobility ? spółka notowana na NewConnect, która stworzyła sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów w formule aut na minuty ? udostępniła użytkownikom nowe punkty wynajmu ? przy biurowcu Royal Wilanów, w Parku Handlowym Targówek oraz przy sklepach Tesco (na Kabatach, Bemowie i Pradze Południe).

Sieć 4Mobility stanowi uzupełnienie transportu miejskiego w Warszawie i łącznie obejmuje 30 baz. Wśród nich znajdują się m.in. punkty wzdłuż linii metra ? przy stacjach Świętokrzyska, Wilanowska, Służew, Ursynów, Imielin, Natolin i Kabaty ? a także na Dworcu Centralnym i Lotnisku Chopina.

Obecnie 4Mobility udostępnia 50 aut BMW i MINI, a zwrot samochodu możliwy jest w każdej bazie oraz w dowolnym miejscu dzielnicy Śródmieście. Firma w ramach usługi zapewnia również swoim użytkownikom bezpłatny postój w całej Strefie Płatnego Parkowania.

"W odpowiedzi na duży popyt na usługę car sharing w stolicy sukcesywnie rozbudowujemy sieć, która obecnie liczy już 30 baz na terenie całej Warszawy. Głównym celem firmy jest dostarczanie rozwiązań jak najlepiej dopasowanych do potrzeb mieszkańców dużych miast. Dlatego punkty wynajmu aut 4Mobility zlokalizowane są w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych, w tym przy Dworcu Centralnym i w okolicach stacji metra. Auta na minuty to wygodna forma poruszania się po mieście, a przy tym bardziej opłacalna niż np. codzienna jazda taksówkami czy własnym samochodem. Użytkownicy 4Mobility mogą komfortowo dotrzeć w dowolne miejsce, nie muszą czekać na autobus czy tramwaj, nie płacą za postój w stołecznej Strefie Płatnego Parkowania, a samochód mogą zostawić w dowolnym punkcie Środmieścia lub wybranej bazie 4Mobility" ? mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.


Sprawdź też:
carsharing
4Mobility

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.