TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Alkotesty dla wszystkich pasażerów PKS Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.04.2017 16:23:00
Alkotesty dla wszystkich pasażerów PKS Polonus

W sobotę, PKS Polonus i Domowe Laboratorium zorganizują wspólną akcję na rzecz trzeźwości i bezpieczeństwa na polskich drogach, a pasażerowie autobusów otrzymają praktyczny upominek.

W sobotę, PKS Polonus i Domowe Laboratorium zorganizują wspólną akcję na rzecz trzeźwości i bezpieczeństwa na polskich drogach, a pasażerowie autobusów otrzymają praktyczny upominek.

Tego dnia pasażerowie polskiego przewoźnika autobusowego, bez względu na to, gdzie rozpoczną trasę, w autobusie otrzymają ? od producenta testów diagnostycznych do domowego użytku ? upominkowy Alco%Test z życzeniami udanej podróży i samych dobrych poranków.

W walce o trzeźwość

W ciągu ostatnich 15 lat zdarzyło się prawie milion wypadków drogowych, z czego co dziesiąty spowodowany był przez pijanego kierowcę. Wystarczy zaledwie 0,5 promila alkoholu we krwi, by ryzyko wypadku było trzykrotnie wyższe niż u osoby trzeźwej kierującej pojazdem!

? Jeżeli kwietniowa akcja okaże się dla naszych pasażerów okazją do głębszej refleksji nad tym, jak zadbać o bezpieczeństwo na drodze, to z pewnością ? wspólnie z Domowym Laboratorium ? powtórzymy ją w sierpniu, który tradycyjnie stał się już miesiącem trzeźwości ? zapowiada Andrzej Padziński, dyrektor operacyjny PKS Polonus.

Jak dodaje Joanna Ciszewska, marketing manager firmy HYDREX: ? Tylko w 2016 roku z Alco%Testów Domowego Laboratorium skorzystało ponad pół miliona kierowców. Mamy nadzieję, że takie akcja, jak ta zorganizowana wspólnie z PKS Polonus, przyniosą kolejny postęp w profilaktyce alkoholowej, a Polacy staną się dużo bardziej wyczuleni na problem pijanych kierowców, co poprawi bezpieczeństwo na polskich drogach. Zwłaszcza, że do zbadania trzeźwości Alco%Testem Domowego Laboratorium wystarczą zaledwie 2 minuty, które mogą uratować ludzkie życie!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Polonus
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.