TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Apka take&drive także w Białymstoku
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.09.2019 11:30:14
Apka take&drive także w Białymstoku

Za pomocą aplikacji białostoczanie mogą sprawdzić m.in. gdzie aktualnie znajduje się autobus na który czekają lub sprawdzić dostępność BiKeRa.

Za pomocą aplikacji białostoczanie mogą sprawdzić m.in. gdzie aktualnie znajduje się autobus na który czekają lub sprawdzić dostępność BiKeRa.

Białystok przyłączył się do aplikacji take&drive. To duże udogodnienie dla osób podróżujących komunikacją miejską czy korzystających ze skuterów i rowerów miejskich. Za pomocą aplikacji można sprawdzić informacje o opóźnieniach na podstawie danych GPS. Aplikacja lokalizuje nasze położenie i wskazuje najbliższe dostępne skutery, hulajnogi i rowery na minuty.

Aplikacja jest darmowa, nie ma również konieczności rejestrowania się. Aktualnie Take&drive działa w 18 lokalizacjach w Polsce m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście. I w Białymstoku. Apkę można pobrać TUTAJ


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
take&drive
Białystok
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.