TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autosan odzyskał swój historyczny biurowiec
ESANOK.PL - Opublikowano: 08.06.2018 13:14:02

Charakterystyczny biurowiec w rękach Autosanu. Spółka w całości odzyskała majątek sprzed upadłości

Jak informuje portal esanok.pl - Autosan odzyskał charakterystyczny biurowiec. Tym samym fabryka jest w posiadaniu majątku w takim stanie, w jakim był on przed upadłością Autosanu S.A. Umowa na zakup obiektu została podpisana na przełomie maja i czerwca w terminie ustalonym przez sąd.

W lutym br. spółka ze swoją ofertą okazała się lepsza od konkurencji w przetargu na nieruchomość wraz z przyległymi działkami. Cena jaką zapłacono za obiekt pozostaje tajemnicą handlową, nie znamy także drugiego oferenta, który przystąpił do przetargu.

Michał Stachura, prezes zarządu Autosan: - Odzyskaliśmy biurowiec, który jest wizytówką Autosanu przy ulicy Lipińskiego. Zarówno zarząd, jak i cała załoga bardzo się z tego cieszymy – komentuje Michał Stachura, prezes zarządu Autosan.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Autosan
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.