TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Dostawa biletów
TRANSINFO - Opublikowano: 02.06.2015 14:32:59

Miasto Białystokinformuje o rozstrzygnięciu przetargu na zakupbiletów jednorazowych i wieloprzejazdowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych rodzajów biletów jak również ewentualnej zmiany nadruku cen

 

Miasto Białystokinformuje o rozstrzygnięciu przetargu na zakupbiletów jednorazowych i wieloprzejazdowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych rodzajów biletów jak również ewentualnej zmiany nadruku cen, nie zmieniając ogólnej liczby bloczków. b) bilety powinny być produkowane w klejonychbloczkach, po 100 szt. w bloczku, c) bilety powinny mieć wymiary: 35 mm x 70 mm, d) papier offsetowy użyty do produkcji biletów powinien mieć gramaturę:

- biletów jednorazowych - 80g/m2 ,

- biletów wieloprzejazdowych 24-godzinnych, 3-dniowych i 60 minutowych - 100 g/m2 lub 120 g/m2

oraz barwione włókna, nakładane na etapie produkcji papieru, widoczne w świetle UV (niebieskie i żółte), a także zastrzeżony dla Wykonawcy znak wodny, e) numer i seria biletu powinny być nadrukowane czerwoną farbą fluorescencyjną, dającą efekt promieniowania w UV, f) hologram w formie paska pionowego o szerokości 4 mm, wgrzany metodą hot stampingu zarejestrowany w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Producentów Hologramów IHMA, g) kolorystyka, szata graficzna, umieszczenie hologramu oraz seria i numer powinny być umieszczone na bilecie wg wzorów przedstawionych w Załączniku Nr 6 do SIWZ, poz. 1 do 7, z zastrzeżeniem, iż przed dostawą wzór nadruku dotyczący ceny może ulec zmianie, h) zamawiający wymaga przedstawienia próbnego wydruku wzorów (proofa) biletów (1 sztuka z każdym z siedmiu wzorów) w terminie do 5 dni od dnia podpisania umowy.

W przetargu złożono łącznie 3 oferty (oferta z najniższą ceną:88282,76 oferta z najwyższą ceną: 96895,71).Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firmaDrukarnia Kolejowa Kraków Spółka z o.o., ul. Forteczna 20A, Węgrzce, małopolskie z ceną88282,76 PLN.Wcześniejsza szacunkowa wartość zamówienia wyniosła (bez VAT):113789,00 PLN.


Sprawdź też:
Białystok
bilety

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.