TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Dostawa biletów
TRANSINFO - Opublikowano: 02.06.2015 14:32:59

Miasto Białystokinformuje o rozstrzygnięciu przetargu na zakupbiletów jednorazowych i wieloprzejazdowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych rodzajów biletów jak również ewentualnej zmiany nadruku cen

 

Miasto Białystokinformuje o rozstrzygnięciu przetargu na zakupbiletów jednorazowych i wieloprzejazdowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych rodzajów biletów jak również ewentualnej zmiany nadruku cen, nie zmieniając ogólnej liczby bloczków. b) bilety powinny być produkowane w klejonychbloczkach, po 100 szt. w bloczku, c) bilety powinny mieć wymiary: 35 mm x 70 mm, d) papier offsetowy użyty do produkcji biletów powinien mieć gramaturę:

- biletów jednorazowych - 80g/m2 ,

- biletów wieloprzejazdowych 24-godzinnych, 3-dniowych i 60 minutowych - 100 g/m2 lub 120 g/m2

oraz barwione włókna, nakładane na etapie produkcji papieru, widoczne w świetle UV (niebieskie i żółte), a także zastrzeżony dla Wykonawcy znak wodny, e) numer i seria biletu powinny być nadrukowane czerwoną farbą fluorescencyjną, dającą efekt promieniowania w UV, f) hologram w formie paska pionowego o szerokości 4 mm, wgrzany metodą hot stampingu zarejestrowany w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Producentów Hologramów IHMA, g) kolorystyka, szata graficzna, umieszczenie hologramu oraz seria i numer powinny być umieszczone na bilecie wg wzorów przedstawionych w Załączniku Nr 6 do SIWZ, poz. 1 do 7, z zastrzeżeniem, iż przed dostawą wzór nadruku dotyczący ceny może ulec zmianie, h) zamawiający wymaga przedstawienia próbnego wydruku wzorów (proofa) biletów (1 sztuka z każdym z siedmiu wzorów) w terminie do 5 dni od dnia podpisania umowy.

W przetargu złożono łącznie 3 oferty (oferta z najniższą ceną:88282,76 oferta z najwyższą ceną: 96895,71).Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firmaDrukarnia Kolejowa Kraków Spółka z o.o., ul. Forteczna 20A, Węgrzce, małopolskie z ceną88282,76 PLN.Wcześniejsza szacunkowa wartość zamówienia wyniosła (bez VAT):113789,00 PLN.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Białystok
bilety
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.