TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bielsko-Biała w Kiedydojade.pl
UM BIELSKO-BIAŁA TL, TransInfo - Opublikowano: 18.03.2017 11:51:35
KiedyPrzyjedzie.pl na urządzenia mobilne

Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że jest już dostępna oficjalna aplikacja Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej bielsko.kiedyprzyjedzie.pl.

Za jej pośrednictwem pasażerowie mogą na bieżąco sprawdzać, za ile minut autobus obsługujący konkretną linię komunikacyjną odjedzie z wybranego przystanku.

Aplikacja jest dostępna dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformy Android  i Windows Phone. Po pobraniu, zainstalowaniu i uruchomieniu tej aplikacji wystarczy tylko wybrać przewoźnika: "MZK w Bielsku-Białej", by móc wyświetlić wirtualną tablicę z najbliższymi, rzeczywistymi odjazdami autobusów z przystanku interesującego pasażera. Żądany słupek przystankowy można wybrać: z listy, z mapy Bielska-Białej lub  przy użyciu kodu QR naklejonego na wiacie przystankowej. Często wyszukiwane przystanki można dodać do listy "Ulubionych", by mieć do nich szybki dostęp.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
MZK Bielsko-Biała
planer

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.