TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety na PKP SKM przez internet
PKP SKM TL, TransInfo - Opublikowano: 20.04.2017 11:54:18
Sprzedaż biletów przez Internet / fot. PKP SKM

PKP SKM informujemy, że w wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego firma Astarium 18 kwietnia rozpoczęła agencyjną sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez PKP Szybką Kolej Miejską w Trójmieście.

Bilety można nabyć poprzez stronę internetową.

Bilet można zapisać na urządzeniach mobilnych lub wydrukować na domowej drukarce. Nowoczesny portal stawia na intuicyjną nawigację i łatwość obsługi. Podróżni będą mogli zakupić zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe, przy uwzględnieniu wszystkich ulg ustawowych i handlowych.

Strona internetowa pozwala zakupić bilet z 30-dn. wyprzedzeniem i jest prowadzona w 3 językach:

1) polskim;

2) angielskim;

3) niemieckim.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
Województwo pomorskie
bilety elektroniczne
bilety internetowe

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.