TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

CBA kontroluje spółkę Gdańskie Autobusy i Tramwaje
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 10.01.2019 09:25:07
CBA w GAiT

Centralne Biuro Antykorupcyjne podjęło kontrolę w spółce komunalnej Gdańskie Autobusy i Tramwaje - dowiedziała się PAP.

Centralne Biuro Antykorupcyjne podjęło kontrolę w spółce komunalnej Gdańskie Autobusy i Tramwaje - dowiedziała się w czwartek - 10 stycznia - PAP. Kontrola ma dotyczyć prawidłowości przeprowadzonych zamówień publicznych od 2016 roku.

Wejście kontrolerów do spółki potwierdziła PAP rzeczniczka prasowa Gdańskich Autobusów i Tramwajów Alicja Mongird. "W GAiT trwa kontrola CBA; oczywiście współpracujemy z kontrolerami" - powiedziała. Dodała, że kontrola dotyczy wybranych zamówień publicznych, udzielanych i realizowanych przez GAiT w latach 2016-19.

Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego powiedział PAP, że kontrolę podjęli funkcjonariusze wydziału postępowań kontrolnych gdańskiej delegatury CBA.

Kontrola, która trwa od 28 grudnia ub.r., ma się zakończyć pod koniec marca; jednak szef CBA w szczególnych przypadkach może ją przedłużyć do sześciu miesięcy.

Sprawdzane będą nie tylko wybrane zamówienia publiczne udzielane przez spółkę, ale również te realizowane przez nią od 2016 do obecnej chwili.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT
CBA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.