TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Centrum przesiadkowe zamiast dworca PKS w Opolu
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.08.2018 09:21:57
Centrum przesiadkowe zamiast dworca PKS w Opolu (źródło: UMO)

W miejscu obecnego dworca PKS w Opolu utworzone zostanie nowoczesne Centrum Przesiadkowe. Koszt inwestycji to około 46 mln zł.

W miejscu obecnego dworca PKS w Opolu utworzone zostanie nowoczesne Centrum Przesiadkowe. Koszt inwestycji to około 46 mln zł.

Dzięki budowie przybędzie m.in 350 miejsc parkingowych ulokowanych na 3 kondygnacjach. W Centrum Przesiadkowym znajdą się również: zadaszone przystanki dla autobusów PKS, duży zielony taras do rekreacji, wypożyczalnia rowerów, pasaż handlowy. Swym wyglądem nawiązywać będzie do zabytkowego dworca PKP.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
dworzec
Opole
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.