TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Długi weekend z Kolejami Śląskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.06.2017 13:22:42
Długi weekend z Kolejami Śląskimi

Z okazji długiego weekendu Koleje Śląskie po raz kolejny wydłużają ważność niektórych biletów.

W ramach długiego weekendu przewoźnik nie tylko po raz kolejny pojedzie do Zakopanego, ale również rozszerza okres obowiązywania biletów dla turystów. Podobnie jak podczas majówki, tak i tym razem dłużej będą obowiązywać bilety Silesia Weekend i Śląskie dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny.

Pierwszy z nich będzie ważny od godz. 18:00 w środę (14 czerwca) do godz. 6:00 w poniedziałek (19 czerwca). Drugi natomiast będzie obowiązywać od godz. 14:00 w środę (14 czerwca) do godz. 24:00 w niedzielę (18 czerwca).Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.