TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dodatkowi kontrolerzy biletów w Gorzowie
TransInfo.pl - Opublikowano: 11.03.2020 11:30:23
Dodatkowi kontrolerzy biletów w Gorzowie; fot. UM Gorzów

Urząd Miasta zlecił firmie zewnętrznej CP Windykacja dodatkowe kontrole biletowe w pojazdach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wlkp.

Urząd Miasta zlecił firmie zewnętrznej CP Windykacja dodatkowe kontrole biletowe w pojazdach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wlkp. 

Czterech kontrolerów, zatrudnionych przez Urząd Miasta, wspomogą czterej kontrolerzy firmy CP Windykacja, którzy każdego miesiąca przeprowadzą minimum 1 600 kontroli.

Kontrole będą przeprowadzane na wszystkich liniach (kursujących w granicach administracyjnych miasta oraz podmiejskich) we wszystkie dni (robocze, niedziele oraz w dni świąteczne).

Każdy z kontrolerów sprawdzi bilet za pomocą smartfona, a jeśli zajdzie konieczność, wystawi mandat za pomocą przenośnej drukarki. Urządzenia będą transmitowały dane o mandacie do systemu informatycznego, służącego do monitorowania i windykacji należności.

Obsługa gapowiczów

Pasażerom, podobnie jak w przypadku opłat dodatkowych wystawianych przez kontrolerów zatrudnionych w Urzędzie Miasta, przysługuje prawo do złożenia reklamacji w terminie trzech miesięcy od daty zdarzenia, będącego podstawą reklamacji.

Pisemne reklamacje przyjmowane są w Urzędzie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Myśliborska 34, 66-400 Gorzów Wlkp. w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontroler
Gorzów
Windykacja