TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dzień Dziecka z Kolejami Mazowieckimi – darmowe przejazdy
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 29.05.2017 12:20:33
Dzień Dziecka z Kolejami Mazowieckimi – darmowe przejazdy

Z okazji Dnia Dziecka Koleje Mazowieckie przygotowały niespodziankę dla najmłodszych.

Z okazji Dnia Dziecka Koleje Mazowieckie przygotowały niespodziankę dla najmłodszych. W czwartek, 1. czerwca 2017 r. dzieci i młodzież urodzone w 2001 roku i później, będą mogły nieodpłatnie podróżować wszystkimi pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.

Dodatkowo ofertę specjalną "Dzień Dziecka z KM" można połączyć z obowiązującą przez cały rok ofertą "Przejazd Rodzinny". W efekcie dziecko podróżuje bezpłatnie a opiekun taniej - z 35 proc. zniżką.

Z regulaminem oferty "Dzień Dziecka" oraz "Przejazd Rodzinny", można zapoznać się na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl. Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać pod całodobowym numerem informacji: 22 364 44 44.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kolej Mazowieckie
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.