TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dziewiąty przewoźnik kolejowy w SkyCash
TransInfo.pl - Opublikowano: 12.01.2017 16:15:43
Dziewiąty przewoźnik kolejowy w SkyCash

Dobre wieści dla osób korzystających z Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Przewoźnik dołączył do systemu biletów SkyCash. Jak na razie na okres próbny.

Wkrótce w sieci SkyCash pojawi się dziesiąty przewoźnik kolejowy. W najbliższy poniedziałek dołączają do systemu Koleje Śląskie z biletami jednorazowymi.

Tym samym w SkyCash znajdą się wszyscy przewoźnicy posiadający więcej niż 1% udziału w rynku. Firma już pracuje nad dalszym rozszerzeniem transportowej współpracy.


Sprawdź też:
SkyCash
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.