TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Elektra zamontuje SDIP w Białej Podlaskiej
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.09.2018 17:00:31
Elektra zamontuje SDIP w Białej Podlaskiej

Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowe "ELEKTRA" z Białej Podlaskiej. dostarczy i zamontuje tablice SDIP w Białej Podlaskiej.

Biała Podlaska rozstrzygnęła przetarg na budowę przyłączy kablowych wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem tablic Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w Białej Podlaskiej.

Wybrana została jedyna oferta należąca do Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowe "ELEKTRA" Spółka z o.o. z Białej Podlaskiej. Opiewa ona na kwotę 366 492,98 PLN brutto.

Wykonawca ponadto zaoferował realizację zamówienia do dnia 20 listopada 2018 roku i gwarancję w okresie 60 miesięcy. Dodajmy jeszcze, że miasto do oferty PHU Elektra musiało dołożyć kilkanaście tysięcy złotych, bowiem planowało przeznaczyć na to zadanie kwotę 354 526,27 PLN.

Inwestycja jest realizowana w ramach większego projektu pod nazwą: "Budowa zintegrowanego systemu zrównoważonej mobilności na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska", który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.

Zadania dla zwycięzcy

Tablice mają być przeznaczone do wizualnej prezentacji informacji pasażerskiej. Zadaniem urządzeń jest bieżące informowanie pasażerów o odjazdach pojazdów z węzłów przesiadkowych. Informacja ma być wyświetlana w sposób statyczny lub dynamiczny (rzeczywiste czasy odjazdu autobusów). Elementem świetlnym tablicy mają być diody emitujące światło (LED) o podwyższonej jaskrawości, dzięki czemu napisy wyświetlane na tablicy będą dobrze widoczne w każdych warunkach oświetlenia zewnętrznego, zarówno w dzień jak i w nocy.

Tablice będą posiadały układy ciągłej regulacji natężenia świecenia, dopasowujące natężenia świecenia punktów świetlnych tablicy (diod LED) do czułości ludzkiego oka.

Tablice SDIP mają pojawić się na ulicach: Terebelskiej, Sidorskiej, Alei Tysiąclecia, ulicy Orzechowej. Będą to tablice dwustronne, 7 wierszowe, diodowe (kolor pomarańczowy). W osobnym panelu na tablicach ma znaleźć się zegar. Tablice mają być zamontowane na słupie nośnym stalowym cynkowanym ogniowo i malowanym proszkowo. Z kolei słup nośny będzie posadowiony na fundamencie betonowym.

Ponadto oprócz zamontowania tablic, w zakres robót wejdą:

- roboty przygotowawcze,

- wykopanie rowów kablowych,

- ułożenie linii kablowych,

- montaż skrzynek przyłączeniowych ,

- montaż słupów nośnych tablic informacyjnych,

- wykonanie prób i pomiarów.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
SDIP
Biała Podlaska
Electra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.