TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Falstart linii P w Piasecznie
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.10.2019 15:45:26
Falstart linii P w Piasecznie (foto: UMP)

Wyłoniona w przetargu na obsługę linii P-1 i P-2 firma w pierwszym dniu funkcjonowania nowych tras, nie stanęła na wysokości zadania – informuje tamtejszy Urząd Miasta.

Wyłoniona w przetargu na obsługę linii P-1 i P-2 firma w pierwszym dniu funkcjonowania nowych tras, nie stanęła na wysokości zadania – informuje tamtejszy Urząd Miasta.

Na trasach nie kursowały autobusy z taboru jaki przewidywała umowa, przystanki nie zostały oznakowane i nie widniały na nich rozkłady jazdy.

To ewidentne zaniedbanie firmy, za które wyciągniemy konsekwencje wobec przewoźnika – mówi Rober Widz, II Zastępca Burmistrza. Pozostaje nam jedynie przeprosić mieszkańców za zaistniałą sytuację i chaos w dniu, który był dla nas szczególnie istotny w związku z wprowadzoną nową organizacją ruchu w centrum Piaseczna – dodaje.

Przystanki jeszcze dziś mają zostać prawidłowo oznakowane, a od jutra, od godzin popołudniowych na trasach pojawią się autobusy niskopodłogowe. Na przystankach PKP Piaseczno i Szkolna 01 pojawią się dodatkowe informacje, które ułatwią pasażerom orientowanie się w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej, a na wszystkich przystankach będą już widniały rozkłady jazdy.

Uwagi na temat funkcjonowania linii można kierować na mail: komunikacjamiejska@piaseczno.eu .

Trwało będzie też znakowanie poziome ulic, gdzie zmieniana jest organizacja ruchu, a taką operację można przeprowadzać tylko w sprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego tam, gdzie znakowanie uniemożliwiła pogoda lub oderwało się, będzie w najbliższych dniach poprawiane.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piaseczno
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.