TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Forum Transportu Publicznego - za dwa tygodnie
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.01.2019 12:30:43
Forum Transportu Publicznego - za dwa tygodnie

24 stycznia, w Warszawie, odbędzie się "Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo". Wstęp jest wolny po wcześniejszej rejestracji.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza do udziału w debacie z Ekspertami podczas wydarzenia: "Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo" 24 stycznia 2019 roku w Warszawie

Prelekcje podczas wydarzenia poprowadzą:

  • Marcin Ruciński - Ekspert ds. systemów biletowych "Czy bezgotówkowo znaczy lepiej?" (Omówienie zagadnienia na przykładzie transportu publicznego.)

  • Paweł Rydzyński - Wiceprezes Stowarzyszenia Ekonomiki Transportu, Project Manager w Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o. "Płatności za bilet, a atrakcyjność transportu publicznego" (Podczas prelekcji wskazane zostaną "dobre praktyki" zarówno jeśli chodzi o same mechanizmy integrujące ("wspólne bilety"), jak i w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych związanych z poborem opłat za przejazdy transportem publicznym.)

  • Michał Olejko - Dyrektor Pionu Sprzedaży, Eveo sp. z o.o. "Cyfrowe nośniki informacji w transporcie publicznym."

  • Małgorzata Durda - Dyrektor Volvo Buses na Polskę i Kraje Bałtyckie "Nisko- i zeroemisyjne rozwiązania w komunikacji publicznej dla miast"

  • Dariusz Załuska – Prezes Zarządu Mobilis Sp. z o.o. "Optymalizacja miejskiego transportu zbiorowego."

  • Grzegorz Malec - Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie "Koncepcja nowego systemu Karty Biletu Elektronicznego dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego" (W prezentacji zostaną przedstawione założenia koncepcji nowego systemu Karty Biletu Elektronicznego dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego.)

  • Grzegorz Wdowiński - Kierownik Działu Szkoleń - Posnet Polska S.A. "Kasy i drukarki fiskalne w transporcie"

  • Mikołaj Kwiatkowski - Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu, Trapeze Poland "eWolucja transportu publicznego – jak było, jest i… będzie?"

  •  Anna Kowalska - Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie "Wdrażanie Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych z dnia 11 stycznia 2018 r. przez Gminę Miasto Rzeszów"

Agenda wydarzenia na bieżąco aktualizowana jest pod linkiem: http://pirbinstytut.pl/index.php/forum-transportu-publicznego-24-01-2019

Lokalizacja: Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat" S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa. Wstęp wolny - wymagana rejestracja na http://pirbinstytut.pl/index.php/rejestracja-18Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konferencja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.