TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzów uruchamia linie szpitalne
PAP / TRANSINFO.PL - Opublikowano: 27.03.2020 17:30:42
Gorzów uruchamia linie szpitalne

MZK w Gorzowie Wielkopolskim uruchomi od 30 marca do odwołania trzy linie autobusowe dedykowane tylko dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w tym mieście.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim uruchomi od poniedziałku (30 marca br.) do odwołania trzy linie autobusowe dedykowane (przewóz zamknięty) tylko dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w tym mieście – poinformował rzecznik gorzowskiego MZK Marcin Pejski.

"Uruchomienie tych linii ma na celu zmniejszenie liczby pasażerów korzystających z liniowych kursów na liniach autobusowych 125, 126, 134 oraz ograniczenie możliwości zarażenia koronawirusem pracowników szpitala podczas dojazdu do pracy lub powrotu z niej do domu" – wyjaśnił Pejski.

Dodał, że trwają ustalenia z organizatorem komunikacji miejskiej (miastem) w kwestii odpłatności za przejazd liniami dedykowanymi.

Wszystkie przystanki na dedykowanych liniach autobusowych o numerach: 25, 26 i 34 będą przystankami "na żądanie".

Szczegóły dot. tych linii i rozkładu jazdy autobusów można znaleźć na stornie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
MZK Gorzów Wlkp.