TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jak poznaniacy oceniają Strefę Tempo-30
UM POZNAŃ TL, TransInfo - Opublikowano: 28.02.2017 15:32:45
Strefa Tempo 30 w Gdyni

Strefa uspokojonego ruchu w centrum ma zostać rozszerzona. Jak mieszkańcy oceniają dotychczasowe działania miasta w tym zakresie?

Wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu w kolejnej części centrum Poznania oznacza powiększenie strefy zamieszkania, na obszarze której nawet na ulicach piesi mają pierwszeństwo.

Dzięki jej wprowadzeniu piesi zyskają więcej miejsca do poruszania się po chodnikach, z których znikną parkujące samochody. Dla dostawców obsługujących sklepy i lokale usługowe powstaną specjalne koperty.

Jak oceniają to mieszkańcy?Wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu w kolejnej części centrum Poznania oznacza powiększenie strefy zamieszkania, na obszarze której nawet na ulicach piesi mają pierwszeństwo. Dzięki jej wprowadzeniu piesi zyskają więcej miejsca do poruszania się po chodnikach, z których znikną parkujące samochody. Dla dostawców obsługujących sklepy i lokale usługowe powstaną specjalne koperty.


Czytaj więcej: http://transinfo.pl/kolejne-miasto-poszerza-uspokojony-ruch-film-_more_91982.html


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
uspokojenie ruchu
Tempo-30
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.