TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jeszcze prostsze przesiadki w Stargardzie
- Opublikowano: 13.03.2020 16:30:22
Jeszcze prostsze przesiadki w Stargardzie fot. UM Stargard

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie wprowadziło kolejne udogodnienie dla pasażerów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie wprowadziło kolejne udogodnienie dla pasażerów.

Na monitorach w autobusach pojawiły się dodatkowe informacje. Oprócz nazwy najbliższego przystanku, wyświetlają się także numery linii, które zatrzymują się w danym miejscu.

Nowa funkcja przede wszystkim ułatwia pasażerom przesiadki. Czytelne oznaczenie ze strzałką wskazuje, jakie jeszcze autobusy zatrzymują się na konkretnym przystanku. To wygodne rozwiązanie – szczególnie dla osób, które rzadziej korzystają z komunikacji miejskiej albo poruszają się po różnych trasach. Dzięki dodatkowej informacji pasażerowie nie będą już mieli wątpliwości, czy powinni wysiąść w danym miejscu.

Inne udogodnienia

MPK Stargard wprowadza różne rozwiązania ułatwiające stargardzianom poruszanie się po mieście. Niedawno na przystankach przy ul. S. Czarnieckiego i ul. Szczecińskiej pojawiły się tablice dynamicznej informacji pasażerskiej. Wyświetlają się na nich aktualne godziny przyjazdu autobusów poszczególnych linii.

Dodatkowo od lutego posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca kupują bilety MPK w atrakcyjnych cenach – 40 zł za bilet sieciowy 30-dniowy normalny i 20 zł za ulgowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
informacja
Stargard