TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolej wchodzi w EDBS 2016. Na razie tylko na Mazowszu
TransInfo.pl - Opublikowano: 20.09.2016 15:11:42
fot. mazowieckie.com.pl

Koleje Mazowieckie poinformował, że 22 września w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, można nieodpłatnie podróżować pociągami uruchamianymi przez spółkę.

Koleje Mazowieckie poinformował, że 22 września w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, można nieodpłatnie podróżować pociągami uruchamianymi przez spółkę na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica, a także nieodpłatnie pozostawić pojazdy na parkingach systemu "Parkuj i Jedź" zarządzanych przez Koleje Mazowieckie.

Pierwszeństwo w korzystaniu z parkingów posiadają osoby z wykupionymi wcześniej biletami parkingowymi. Nieodpłatnie, w tym dniu, z parkingu można skorzystać w ramach wolnych miejsc.

Dzień bez samochodu jest punktem kulminacyjnym Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Celem trwającej w tym czasie kampanii jest popieranie ekologicznych środków transportu, a szczególnie zachęcanie podróżnych do korzystania z publicznych środków transportu zbiorowego.

Najbliższy czwartek, 22 września będzie doskonałą okazja, szczególnie dla kierowców, do pozostawienia swoich aut na parkingu i skorzystania z innych środków transportu. Wszystkie przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich uruchamianymi 22 września będą bezpłatne.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
ETZT
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.