TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Komunikacyjny Cashback w SkyCash
TransInfo.pl - Opublikowano: 02.12.2019 09:30:01
Komunikacyjny Cashback w SkyCash

Od 2 grudnia SkyCash startuje z nową promocją dla osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Od 2 grudnia SkyCash startuje z nową promocją dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Pieniądze wydane na 3., 6. i 9. bilet wrócą z powrotem na konto pasażerów.

To proste. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że będziesz płacić za bilety, wykorzystując kartę Mastercard lub Maestro dodaną do elektronicznego portfela Masterpass. Jeszcze nie dodałeś swojej karty? Ta intuicyjna czynność zajmie Ci nie więcej niż 2 minuty.

Zwrot za jeden bilet to nawet 5 zł. Im częściej jeździsz - tym większa kwota wróci do Ciebie! Podziel się dobrą informacją z innymi, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczcie np. na świąteczny upominek.

Regulamin promocji dostępny na www.skycash.com

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
SkyCash
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.