TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Konkurencja niszczy informacje o promocjach PKS Gdynia!
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.10.2017 10:15:59
Konkurencja niszczy informacje o promocjach PKS Gdynia! (foto: PKS Gdynia)

Kilkanaście godzin - tylko tyle czasu wisiała na przystankach na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni informacja o promocji cenowej- informuje na swoim profilu facebookowym PKS Gdynia.

Kilkanaście godzin - tylko tyle czasu wisiała na przystankach na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni informacja o promocji cenowej- informuje na swoim profilu facebookowym PKS Gdynia.

Zaraz po tym, gdy umieszczone zostały tabliczki z kursami, na których wskazano "szczęśliwe godziny", czyli odjazdy w promocyjnej cenie za 3,00 złote - zostały one zdewastowane. Tak niestety działa nieuczciwa konkurencja – podaje przewoźnik.

Bardzo nam przykro, że takie zachowania mają nadal miejsce. Za wszelką cenę staramy się, aby informacja o promocji trafiła do Was, bo do Was, czyli naszych podróżnych jest przecież skierowana. Nie poddajemy się! – zapewnia PKS Gdynia.

Informacje o promocjach są dostępne stronie internetowej PKS Gdynia. Szczegóły nt. promocji znajdziecie w poniższym linku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Gdynia
Karwia
Gdynia
promocja
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.