TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Konsultuj Mobilny Kraków
UM KRAKÓW TL, TransInfo - Opublikowano: 16.02.2017 09:28:29
Konsultuj Mobilny Kraków

Masz trudności z zaparkowaniem w pobliżu swojego domu? Oczekujesz zmian w organizacji ruchu w twojej okolicy? Wypowiedz się! Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu organizuje konsultacje społeczne

Masz trudności z zaparkowaniem w pobliżu swojego domu? Oczekujesz zmian w organizacji ruchu w twojej okolicy? Wypowiedz się!

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu organizuje konsultacje społeczne, możesz przesłać zgłoszenie także za pomocą specjalnego formularza.

Swoją opinię i pomysły można przesłać poprzez formularz internetowy  lub osobiście podczas drugiego z zaplanowanych spotkań konsultacyjnych, które odbędzie się dzisiaj o godz. 18 w Gimnazjum nr 2 na ul. Studenckiej 13.

Kolejne spotkania odbędą się:

     22 lutego, środa (5 po południu) Klub Pod Jaszczurami, Rynek Główny 8: ogólnomiejska debata dla mieszkańców

     23 lutego, czwartek (godz. 5-7) Rada Dzielnicy XIII, Rynek Podgórski 1, sala im. Franciszka Maryewskiego: dla mieszkańców Dzielnicy XIII

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Mobilny Kraków
strefa płatnego parkowania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.