TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowscy bohaterowie u prezydenta
KRAKOW.PL TransInfo.pl - Opublikowano: 10.07.2019 19:06:50
Krakowscy bohaterowie u prezydenta (foto: UMK)

Paweł Daniec, kierowca autobusu i Kamil Rodzoś, motorniczy tramwaju MPK SA w Krakowie otrzymali zaproszenie na spotkanie z Jackiem Majchrowskim, prezydentem Krakowa.

Paweł Daniec, kierowca autobusu i Kamil Rodzoś, motorniczy tramwaju MPK SA w Krakowie otrzymali zaproszenie na spotkanie z Jackiem Majchrowskim, prezydentem Krakowa.

Obaj od kilku lat starają się nie tylko rzetelnie wywiązywać ze swojej pracy prowadzącego, ale także pomagać potrzebującym.

Kamil Rodzoś mimo krótkiego stażu pracy w MPK, wykazał się m.in. dużym profesjonalizmem udzielając pierwszej pomocy nieprzytomnej osobie. Z kolei Paweł Daniec pomógł rodzinie odnaleźć zaginione dziecko oraz zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja próbującego okraść pasażera. Oczywiście wielu innych kierowców i motorniczych w swojej pracy wykazało się podobnym profesjonalizmem i empatią udzielając pomocy tym osobom, które jej potrzebowały. Warto jednak wspomnieć, że zarówno Paweł jak i Kamil, z pasji do swojej pracy starają się także przybliżyć specyfikę tego co robią pasażerom. Obaj prowadzą coraz bardziej popularne blogi na Facebooku. Prowadzony przez Pawła Dańca profil "KMK - zza kółka" śledzi już ponad 5 tys. osób, a prowadzony przez Kamila Rodzosia profil "KMK – po szynach" śledzi prawie 1,5 tys. osób.

10 lipca w gabinecie Prezydenta Miasta Krakowa mieli okazję porozmawiać o swojej pracy i podzielić się opiniami związanymi z prowadzeniem blogów pomagających pasażerom, a dziennikarzom zaś pomóc zrozumieć i docenić pracę kierowcy i motorniczego. Podczas spotkania Paweł i Kamil przekazali pamiątkową grafikę przedstawiającą logo i nazwę prowadzonych przez nich profili na Facebooku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
kierowca
motorniczy
  • Patryk Lis – 10.07.2019

    Krzysiek Bobek Damian Moskal Anh Minh Nguyen

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.