TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowska komunikacja miejska ma ferie [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 12.02.2018 16:31:34
Krakowska komunikacja miejska ma ferie

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie poinformował o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w ferie zimowe.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie poinformował o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w ferie zimowe.

A te, a także przerwa międzysemestralna w szkołach wyższych, potrwają od dnia 10.02.2018 r. (sobota) do dnia 23.02.2018 r. (piątek). W tym czasie zostaną wprowadzone następujące ograniczenia:

linie 50 i 52 – będą kursować w dni powszednie z częstotliwością co 7,5 minuty przez cały dzień (bez wzmocnień szczytowych do 5 minut);

linie 139, 502 i 503 – będą kursować w dni powszednie w godzinach szczytu z częstotliwością zmniejszoną do 10 minut;

linia 429 i 475 – zostaną zawieszone.

Zasady zachowania ważności biletów okresowych:

Bilety okresowe wykupione na linie 475 zachowują ważność na całej trasie linii 175.Sprawdź też:
ZIKiT Kraków
linia
Kraków
rozkład jazdy

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.