TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowska komunikacja miejska ma ferie [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 12.02.2018 16:31:34
Krakowska komunikacja miejska ma ferie

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie poinformował o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w ferie zimowe.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie poinformował o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w ferie zimowe.

A te, a także przerwa międzysemestralna w szkołach wyższych, potrwają od dnia 10.02.2018 r. (sobota) do dnia 23.02.2018 r. (piątek). W tym czasie zostaną wprowadzone następujące ograniczenia:

linie 50 i 52 – będą kursować w dni powszednie z częstotliwością co 7,5 minuty przez cały dzień (bez wzmocnień szczytowych do 5 minut);

linie 139, 502 i 503 – będą kursować w dni powszednie w godzinach szczytu z częstotliwością zmniejszoną do 10 minut;

linia 429 i 475 – zostaną zawieszone.

Zasady zachowania ważności biletów okresowych:

Bilety okresowe wykupione na linie 475 zachowują ważność na całej trasie linii 175.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZIKiT Kraków
linia
Kraków
rozkład jazdy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.