TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowskie bilety kupisz w jakdojade.pl
- Opublikowano: 26.08.2019 15:30:59
Krakowskie bilety kupisz w jakdojade.pl

Krakowscy pasażerowie mogą korzystać już ze wszystkich udogodnień oferowanych przez serwis jakdojade.pl.

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie w porozumieniu z serwisem jakdojade.pl umożliwili mieszkańcom korzystanie z aplikacji w pełnym zakresie. Sprawdzanie godziny odjazdu z konkretnych przystanków, planowanie całej trasy przejazdu, a także możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej bezpośrednio w aplikacji.

Cała podróż w jednej aplikacji

-"Bezpieczny i wygodny zakup biletów to znakomita wiadomość dla mieszkańców Krakowa jeżdżących komunikacją miejską. Dzięki temu pasażerowie nie muszą szukać kiosku, stacjonarnego automatu biletowego, czy martwić się formą płatności – mówi Łukasz Franek, dyrektor Zarządu Transportu Publicznego.

Jak to działa? Po wybraniu trasy przejazdu w prawym dolnym rogu pojawi się sugerowana cena biletu, ustalana w zależności od czasu przejazdu na wybranej trasie. W menu wyboru biletu dostępne mamy jednak wszystkie bilety: 20-minutowe, 50-minutowe, 90-minutowe itd.

Aplikacja mobilna "Jakdojadę" dostępne jest dla użytkowników systemu operacyjnego iOS oraz Android. W celu zakupu biletu należy zainstalować aplikację na urządzeniu mobilnym, uruchomić, a po zalogowaniu się wybrać sposób zapłaty: BLIK-iem, kartą lub przez dedykowany portfel.

Przypominamy, że w Krakowie działają już inne aplikacje mobilne, które także oferują jednorazowe bilety komunikacji miejskiej. Są to iMKA, SkyCash, moBiLET oraz mPay.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
apka
ZTP Kraków
Jakdojade.pl