TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kto zgarnie nagrodę za ETZT? Rusza konkurs
TransInfo.pl - Opublikowano: 26.09.2018 09:51:48
Kto zgarnie nagrodę za ETZT? Rusza konkurs

W związku z zakończeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Ministerstwo Infrastruktury zaprasza polskie miasta i gminy do nadsyłania formularzy w konkursie o nagrody w polskiej kampanii.

W związku z zakończeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Ministerstwo Infrastruktury zaprasza polskie miasta i gminy do nadsyłania formularzy w konkursie o nagrody w polskiej kampanii.

Tematem tegorocznego ETZT, odbywającego się w dniach 16 - 22 września, była Multimodalność, a hasłem Przesiadaj się i jedź!

Jak podaje MI pobito kolejny rekord zainteresowania kampanią. Do 24 września 2018 r. na stronie http://www.mobilityweek.eu/2018-participants/ zarejestrowało się 2703 uczestników z całego świata, w tym aż 153 miasta i gminy z Polski. Podmioty, które chcą nadal zarejestrować swój udział w kampanii, mogą to zrobić do 30 września br.

Informacje ogólne o konkursie

Celem Konkursu "Polskie Nagrody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu" jest nagrodzenie polskich miast i gmin za inicjatywy podejmowane w ramach tegorocznej kampanii ETZT oraz wypromowanie najlepszych praktyk i osiągnięć w jej organizacji. Przedmiotem Konkursu są działania i aktywność podejmowane i realizowane w ramach kampanii ETZT, związane z dorocznym hasłem oraz motywem przewodnim tej kampanii.

Nagrody Ministra Infrastruktury w kampanii ETZT mają charakter honorowy i będą przyznawane w 4 kategoriach konkursowych:

1. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla dużego miasta/gminy (powyżej 50 000) (do pobrania Formularz - Nagroda ETZT Kampania);

2. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla małego miasta/gminy (poniżej 50 000 mieszkańców) (do pobrania Formularz - Nagroda ETZT Kampania);

3. nagroda ETZT – za najbardziej innowacyjne wydarzenie (do pobrania Formularz - Nagroda ETZT Wydarzenie);

4. wyróżnienie ETZT – dla najbardziej aktywnego województwa.

Szczegółowe warunki uczestnictwa określa regulamin. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie formularza konkursu udostępnionego na stronie MI i przesłanie go wyłącznie drogą elektroniczną na adres: maria.perkuszewska@mi.gov.pl w terminie od 25 września br., od godz. 9.00 do 15 października br., do godz. 17.00. Dokumenty te można znaleźć na stronie MI.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ETZT
Ministerstwo Infrastruktury