TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kup bilet przez moBILET w Piotrkowie
TransInfo.pl - Opublikowano: 03.02.2019 12:00:27
Kup bilet przez moBILET w Piotrkowie

Od 1 lutego dostępna jest nowa forma zakupu biletu MZK Piotrków Tryb.

Od 1 lutego dostępna jest nowa forma zakupu biletu MZK Piotrków Tryb.

Pasażerowie mogą to zrobić za pomocą aplikacji na smartfony moBILET. Telefon, oprócz zainstalowanej bezpłatnej aplikacji, potrzebuje także dostępu do Internetu.

Aby skasować bilet należy przed wejściem do pojazdu uruchomić w telefonie aplikację, wybrać miasto oraz rodzaj biletu. Następnie trzeba potwierdzić zakup.

Po zatwierdzeniu wybranego biletu system łączy się z serwerem za pomocą Internetu, a my otrzymujemy bilet, który w razie potrzeby należy pokazać kontrolerowi. System moBILET nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za bilety MZK.

Przypomnijmy, za pomocą tej samej aplikacji można uiszczać opłaty za parkowanie na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Piotrkowie Trybunalskim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
moBILET
Piotrków Tryb.
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.