TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

KZK GOP zatrudni do 160 kontrolerów
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.06.2018 13:30:38
KZK GOP zatrudni do 160 kontrolerów

KZK GOP poszukuje osób, które będą wykonywać kontrole biletów.

Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego poszukuje osób, które będą wykonywać kontrole biletów i nakładać opłaty dodatkowe w pojazdach komunikacji miejskiej kursujących w ramach KZK GOP w okresie do dnia 31 grudnia.

Zamówienie opiewa na kwoty poniżej 30 000 euro i wobec tego zamawiający zdecydował się na wyłonienie wykonawców (maksymalnie 160 osób) poprzez zapytanie o cenę.

Zakres kontroli

Przez pojęcie kontroli biletów zamawiający rozumie wejście co najmniej dwuosobowej grupy kontrolerów do pojazdów komunikacji miejskiej, wykonanie kontrolnego wydruku kasownika i pobranie do urządzenia kontrolerki danych inspekcyjnych kontrolowanego pojazdu za pomocą karty inspekcyjnej kontrolera z kasownika, wylegitymowanie się prowadzącemu pojazd, informując jednocześnie o zamiarze przeprowadzenia kontroli oraz sprawdzenie, czy wszyscy pasażerowie znajdujący się w pojeździe posiadają ważne bilety oraz dokumenty stwierdzające prawo do przejazdu ulgowego lub bezpłatnego.

Kontrole będą przeprowadzone na wszystkich liniach KZK GOP na terenie gmin członkowskich KZK GOP, a ponadto na liniach KZK GOP wskazanych przez zamawiającego oraz na liniach Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach, ale tylko na obszarze gmin należących do KZK GOP. Wykonawcy mają przeprowadzać kontrole w sposób ciągły, systematyczny, na wszystkich liniach komunikacyjnych, w tym także liniach nocnych, we wszystkie dni robocze, soboty, niedziele i święta w okresie nie krótszym niż 8 dni w miesiącu rozliczeniowym.

Przy tym przynajmniej 5 kontroli w każdym miesiącu powinno być przeprowadzonych w pojazdach obsługujących kursy po godzinie 22:00 i przed godziną 6:00.

Kontrolerzy oprócz przeprowadzania kontroli biletów oraz nakładania i pobierania opłat dodatkowych będą zobowiązani do:

- informowania prowadzącego pojazd o zdarzeniach mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy,

- pouczania pasażerów w przypadku naruszania przez nich przepisów porządkowych,

- odpowiedniego reagowania w przypadkach zagrożenia bezpieczeństwa pasażerów i prowadzących pojazdy transportu publicznego.

Warunki zamówienia

Osoby, które chcą zostać kontrolerami muszą mieć ukończone minimum 21 lat i wykazać się wykonaniem jednej umowy dotyczącej wykonywania kontroli biletów przez okres co najmniej 6 miesięcy. Wynagrodzenie, które będzie przysługiwało wykonawcom za świadczone usługi ma charakter prowizyjny.

Zamawiający czekał na oferty do 7 czerwca.

Jedynym kryterium oceny ofert jest cena. Jednakże ostateczna liczba wykonawców, którym będą udzielone zamówienia jest zależna od pozytywnie napisanego egzaminu testowego, ceny oferty i doświadczenia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
KZK GOP
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.