TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Linie Sezonowe 2016: Świnoujście
TransInfo.pl - Opublikowano: 29.04.2016 14:41:15
Linie Sezonowe 2016: Świnoujście

Od 1 maja 2016 roku uruchomiona zostanie sezonowa linia autobusowa nr 6 na trasie Kapitanat Portu - Wydrzany - Kapitanat Portu. 

Autobus będzie zatrzymywał się między innymi na ulicy Kołłątaja przy targowisku miejskim, 11 Listopada oraz w dzielnicy nadmorskiej ulicami Żeromskiego i Uzdrowiskową. W związku z uruchomieniem nowej linii zmianie ulegają godziny kursowania linii numer 2, A i B.

Informacja na ten temat znajduje się na przystankach autobusowych oraz stronie internetowej Komunikacji Autobusowej pod adresem www.ka.swinoujscie.pl.

Komunikacja prosi również kierowców, którzy dotąd parkowali w nieczynnych zatoczkach autobusowych przy ulicy Kołłątaja o zmianę miejsc postojowych. Najbliższy parking znajduje się kilka metrów od zatoczek, na rogu ulic Kołłątaja i Kościuszki.


Sprawdź też:
Świnoujście
KA Świnoujście
Linie Sezonowe 2016

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.