TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódzka odpowiedź na "Bitwę na wozy". Z MPK
TransInfo.pl - Opublikowano: 25.06.2020 13:00:27
Łódzka odpowiedź na Bitwę na wozy. Z MPK

Czy to właśnie w Łodzi po raz kolejny padnie rekord wyborczy? Miasto już szykuje szereg darmowych atrakcji.

Czy to właśnie w Łodzi po raz kolejny padnie rekord wyborczy? Miasto już szykuje szereg darmowych atrakcji.

Przypomnijmy, że to kolejna, frekwencyjna akcja w naszym kraju przed wyborami, które odbędą się 28 czerwca. MSWiA przygotowało strażacką "Bitwę na wozy" - o której można przeczytać TUTAJ

Co daje Łódź?

W ostatnich latach Łódź pnie się w statystykach wyborczej frekwencji. Po ostatnich wyborach parlamentarnych z uwagi na przekroczenie progu 60 procent miasto przygotowało wiele bonusów dla mieszkańców. Tak będzie i tym razem po wyborach prezydenckich 2020.

- Zachęcam wszystkich łodzian do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. To nasz demokratyczny przywilej i spokojne wyrażenie opinii oraz oceny kandydatów na najwyższy urząd w państwie. Wzorem poprzednich wyborów, przy frekwencji przekraczającej 60 proc. chcemy dać mieszkańcom bonus w postaci rozmaitych darmowych atrakcji weekendowych – zapowiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Jeśli frekwencja w Łodzi wyniesie powyżej 60 proc. będziemy mogli skorzystać za darmo lub za symboliczną złotówkę z wielu atrakcji przygotowanych przez miejskie instytucje i spółki.

Do akcji przyłączyły się m.in. EC1, Ogród Botaniczny, zoo, Aquapark Fala, łódzkie muzea oraz MPK-Lódź.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Łódź