TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lubelscy kontrolerzy z nocnym wsparciem
- Opublikowano: 21.12.2019 12:00:24
Lubelscy kontrolerzy z nocnym wsparciem; fot. UM Lublin

Lubelscy kontrolerzy biletów będą mieli asystę ochrony również w przyszłym roku.

Lubelscy kontrolerzy biletów będą mieli asystę ochrony również w przyszłym roku.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie dostrzegł, iż praca kontrolerów biletów, szczególnie w nocy nie należy do łatwych. Rzeczony organizator transportu zwrócił się z prośbą do potencjalnych wykonawców o złożenie oferty na wykonanie zamówienia w postaci usługi ochrony kontrolerów biletów w porze nocnej.

Ochrona+

Usługa ochrony kontrolerów ma polegać na:

- przewozie pojazdem wykonawcy grupy kontrolerów – rewizorów w miejsca przez nich wskazane. Pojazd ten ma zapewnić możliwość przewozu minimum 7 osób (w tym kierowca, dwóch pracowników ochrony i czterech kontrolerów) oraz posiadać sprawny system ogrzewania i klimatyzację. Wykonawca musi zapewnić oznaczenie pracowników ochrony w sposób jednolity, umożliwiający ich identyfikację oraz identyfikację podmiotu, który ich zatrudnia,

- stałej asyście dwóch pracowników ochrony dla grupy kontrolerów, którzy rozpoczynają i prowadzą czynności kontrolne w pojazdach komunikacji miejskiej wykonujących przewozy na zlecenie ZTM Lublin,

- udzieleniu niezbędnej pomocy kontrolerom-rewizorom w przypadkach wystąpienia niepożądanych, w tym agresywnych zachowań podczas wykonywania czynności kontrolnych,

- asyście pracownika ochrony dla kontrolera do czasu zakończenia przez niego czynności kontrolnych przypadku konieczności opuszczenia przez niego pojazdu z pasażerem, który chce wysiąść z pojazdu na najbliższym przystanku.

Przez porę nocną zamawiający rozumie czynności wykonywane pomiędzy godzinami 22:00 – 6:00. Czynności wykonawcy będą realizowane średnio 1 raz w tygodniu w każdym miesiącu.

Wykonawca musi posiadać stosowne uprawnienia i doświadczenie do wykonywania przedmiotu umowy, w tym koncesję ministra właściwego do spraw wewnętrznych, w zakresie usług ochrony osób i mienia.

Otwarcie i ocena ofert

Zamawiający czekał na oferty do 9 grudnia. Mimo, że termin otwarcia ofert już minął, nie znamy danych oferentów. Jedynym kryterium wyboru ofert jest cena.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.