TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Miejska kontrola w MZK Ostrołęka
EOSTROLEKA.PL - Opublikowano: 30.11.2018 08:31:57

Prezydent miasta chce wyjaśnić problemy spółki

Jak informuje portal eostroleka.pl - prezydent miasta chce wyjaśnić problemy spółki. Dyrektor Wydziału Rozwoju i Działalności Gospodarczej został zobowiązany do podjęcia działań wyjaśniających problemy w zakresie funkcjonowania Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce.

To początek kontroli w spółce, mającej na celu wyjaśnienie wszelkich nieprawidłowości.

W poniedziałek prezydent miasta spotkał się z pracownikami MZK, a konkluzje ze spotkania były niepokojące. Stąd decyzja o wszczęciu kontroli.

- W związku z informacjami powziętymi na spotkaniu z pracownikami MZK sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce w dniu 26.11.2018r. oraz wyjaśnieniami na piśmie przedstawionymi Prezydentowi Miasta przez Prezesa w/w spółki, niezbędne jest podjęcie niezwłocznych działań w zakresie kontroli prawidłowości funkcjonowania w/w spółki - czytamy w zarządzeniu Łukasza Kulika.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
MZK Ostrołęka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.