TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Miejskie linie turystyczne: Poznańska Maltanka
MPK POZNAŃ Iwona Gajdzińska, TL, TransInfo - Opublikowano: 20.04.2017 10:57:47
Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym przejażdżkę naszą szaloną ciuchcią na Malcie. Kolejka wyruszy w piątek, 21 kwietnia o godz. 12:00.

MPK Poznań zaprasza na pierwszą w tym przejażdżkę kolejką parkową na Malcie. Kolejka wyruszy w piątek, 21 kwietnia o godz. 12:00.

Odjazd z dworca kolejki na Malcie w asyście maluchów, dla których jazda wąskotorówką stanowi zawsze atrakcję.

Podczas podróży MPK opowie, co nowego szykuje  na najbliższy sezon  funkcjonowania kolejki, która w tym roku obchodzi swoje 45-lecie. Urodziny planowane są na czerwiec.

W podróży wąskotorówką towarzyszyć będą nie tylko maluchy, ale również przyjaciele kolejki z Galerii Malta. Dzięki nim wąskotorówka, mimo wieku, zyskuje na atrakcyjności.Sprawdź też:
MPK Poznań
linie sezonowe

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.