TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Miejskie linie turystyczne: Poznańska Maltanka
MPK POZNAŃ Iwona Gajdzińska, TL, TransInfo - Opublikowano: 20.04.2017 10:57:47
Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym przejażdżkę naszą szaloną ciuchcią na Malcie. Kolejka wyruszy w piątek, 21 kwietnia o godz. 12:00.

MPK zaprasza na pierwszą w tym roku podróż Maltanką. Towarzyszyć będą maluchy z przedszkola "Fabryka fantazji" oraz wierni przyjaciele "ciuchci". Podczas podróży przedstawione zostaną nowe atrakcje

MPK Poznań zaprasza na pierwszą w tym przejażdżkę kolejką parkową na Malcie. Kolejka wyruszy w piątek, 21 kwietnia o godz. 12:00.

Odjazd z dworca kolejki na Malcie w asyście maluchów, dla których jazda wąskotorówką stanowi zawsze atrakcję.

Podczas podróży MPK opowie, co nowego szykuje  na najbliższy sezon  funkcjonowania kolejki, która w tym roku obchodzi swoje 45-lecie. Urodziny planowane są na czerwiec.

W podróży wąskotorówką towarzyszyć będą nie tylko maluchy, ale również przyjaciele kolejki z Galerii Malta. Dzięki nim wąskotorówka, mimo wieku, zyskuje na atrakcyjności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Poznań
linie sezonowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.