TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Kraków nagradza swoich pracowników
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.12.2019 16:30:42
MPK Kraków nagradza swoich pracowników ; fot. MPK Kraków

3 grudnia najbardziej zasłużeni i długoletni pracownicy MPK Kraków zostali nagrodzeni przez spółkę.

3 grudnia najbardziej zasłużeni i długoletni pracownicy MPK Kraków zostali nagrodzeni przez spółkę.

Niemal 200 pracowników krakowskiego przewoźnika zostało uhonorowanych przez zarząd MPK SA w Krakowie na specjalnym spotkaniu w hali Stacji Obsługi i Remontów. Listy gratulacyjne otrzymały najdłużej pracujące osoby, których staż pracy to aż 30, 35, 40 a nawet 45 lat.

Zanim jednak doceniono i podziękowano tym osobom, odznakę honorową "Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej" przyznaną przez Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, odebrał Ryszard Wróbel, kierownik sekcji autobusowej w MPK SA.

Na spotkaniu przyznane zostały także odznaki "Zasłużony dla MPK w Krakowie". To prestiżowe odznaczenie wręczane jako uhonorowanie szczególnych zasług dla przedsiębiorstwa. Otrzymali je: Jacek Gawor, Magdalena Drobniak-Salitra, Dariusz Słomka, Roman Skowierzak, Jamróz Anna, Adam Ślęczek, Ireneusz Grymek, Stanisław Rodak, Rafał Gumiński i Wiesław Pulchny.

Podziękowania za wieloletnią pracę otrzymały także osoby, które po przepracowaniu co najmniej 30 lat w MPK przeszły na emeryturę. W 2019 roku takich osób było prawie 60.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
Kraków