TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZDiK Radom przejął kontrolę biletów
TransInfo.pl - Opublikowano: 27.08.2019 09:30:46
MZDiK Radom przejął kontrolę biletów

Od 1 sierpnia kontrolę biletów w radomskich autobusach wykonują pracownicy organizatora komunikacji, czyli MZDiK w Radomiu.

Od 1 sierpnia kontrolę biletów w radomskich autobusach wykonują pracownicy organizatora komunikacji, czyli MZDiK w Radomiu.

Przypomnijmy, że do sierpnia 2019 r. za radomskie kontrole była odpowiedzialna firma Rewizor z Gdyni. Jednakże z uwagi na fakt, że żaden z oferentów startujących w przetargu nie złożył satysfakcjonującej propozycji, Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu podjął decyzję, że sam zatrudni chętnych do wykonywania tej pracy i od 1 sierpnia ruszył z tym zadaniem. Dzięki temu MZDiK zachował ciągłość wykonywania kontroli

Ponadto zdaniem Zarządu to posunięcie usprawni kontrolę biletów i podniesie wysokość wpływów z windykacji. Sprawdzanie uprawnień do przejazdów autobusami wykonywane przez pracowników zarządu to także oszczędności. Przeprowadzone analizy wykazały, że mowa jest o kwocie około 2,5, a może 3 milionów złotych na przestrzeni 4 lat.

Informację o naborze na stanowisko radomskiego kontrolera można znaleźć na tablicy ogłoszeń w siedzibie MZDiK przy ulicy Traugutta 30/30A w Radomiu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
MZDiK Radom
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.