TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZDiK Radom przypomina o zmianach biletowych
TransInfo.pl - Opublikowano: 11.10.2018 16:12:54
MZDiK Radom przypomina o zmianach biletowych

Od 13 października 2018 (sobota) w Radomiu zlikwidowane zostaną dotychczasowe bilety jednorazowe.

Od 13 października 2018 (sobota) w Radomiu zlikwidowane zostaną dotychczasowe bilety jednorazowe, a w ich miejsce będą wprowadzone bilety jednogodzinne, które umożliwią przesiadanie się w ciągu 60 minut z jednego autobusu do drugiego bez potrzeby kasowania nowego biletu.

Obecnie używane bilety oznaczone jako jednorazowe (do momentu wyczerpania zapasów) będą traktowane jak bilety jednogodzinne.

Dotyczy to wersji papierowych i kupowanych za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Zmiana nie obejmuje karnetów, gdzie jeden przejazd kosztuje 2,8 lub 1,4 złotego, ani biletów kupowanych u kierowców za 4 lub 2 złote. To są i nadal będą bilety jednorazowe. Przesiadki staną się możliwe wyłącznie na podstawie biletów kupowanych za 3 lub 1,5 złotego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZDiK Radom
Radom
bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.