TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na 25-lecie warszawski ZTM przedstawia Komunikacyjną Rodzinę [FILM]
ZTM TL, TransInfo - Opublikowano: 13.06.2017 13:18:38
25-lecie ZTM: Dyrektor Strzegowska przedstawia „Komunikacyjną Rodzinę” (film)

Katarzyna Strzegowska, zastępczyni dyrektora ZTM, opowiada, kto stawił się na jubileuszu 25-lecia

Obchody jubileuszu Zarządu Transportu Miejskiego, które miały miejsce na Politechnice Warszawskiej, były okazją do spotkania członków "Komunikacyjnej Rodziny". Poszczególnych jej członków przedstawiła Katarzyna Strzegowska, zastępczyni dyrektora ZTM.

Kto wybrał się na konferencję Miasto i Transport na Politechnice Warszawskiej, mógł zobaczyć historię, teraźniejszość i przyszłość komunikacji miejskiej w Warszawie. Obok siebie, na jednym placu, stanęły: zabytkowy Chausson, który był ulubieńcem warszawiaków od lat 50-tych, wysłużony Ikarus, który jeździł po stołecznych ulicach w początkach działalności ZTM, nowoczesny autobus hybrydowy, którym wozi warszawiaków przedsiębiorstwo Arriva (jeden z prywatnych przewoźników) i wreszcie autobus elektryczny – najbardziej ekologiczny w tym towarzystwie.

Można było odwiedzić nie tylko stoisko Zarządu Transportu Miejskiego, ale także poszczególnych spółek, które wykonują przewozy na terenie Aglomeracji Warszawskiej. Jeśli jednak ktoś nie dotarł na Plac przed Politechniką, ten powinien obejrzeć przygotowany przez ZTM film. W rolę przewodnika po warszawskiej komunikacji miejskiej wcieliła się Katarzyna Strzegowska, zastępczyni dyrektora ZTM.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.