TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na mecz Polska – Austria komunikacją miejską, a nawet pociągiem PKP IC
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 09.09.2019 14:47:14
Na mecz Polska – Austria komunikacją miejską, a nawet pociągiem PKP IC (foto: ZTM)

Na dzisiejszy mecz Polska – Austria najlepiej dojechać komunikacją miejską.

Na dzisiejszy mecz Polska – Austria najlepiej dojechać komunikacją miejską.

Kibice, na podstawie biletów, zaproszeń lub akredytacji wydanych przez UEFA, mogą bezpłatnie podróżować komunikacją miejską oraz pociągami KM w 1 strefie biletowej i korzystać z parkingów Parkuj i Jedź od poniedziałku od godziny 6.00 do wtorku, do godz. 1.00.

W godz.  18.30-20.45 zostanie ograniczony ruchu w rejonie Saskiej Kępy. Autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego będą tu jeździły swoimi podstawowymi trasami.

Od godz. 18.30, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicami J. Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, autobusy linii 125, 202 i Z-6 pojadą objazdem przez ul. Targową do ul. Kijowskiej. Ulicą Targową będzie kursowała także linia 135, a autobusy linii 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką.

Po zakończeniu meczu (ok. godz. 22.30) policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem J. Waszyngtona a rondem gen. Ch. de Gaulle'a. Wówczas na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.  Dodatkowo uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa Z na trasie: pl. A. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

Po spotkaniu wyjadą także dodatkowe autobusy i tramwaje. Uruchomione zostaną specjalne kursy autobusów linii 509 (z ronda J. Waszyngtona w kierunku Nowodworów i Gocławia) oraz  tramwajów linii 3 (al. Zieleniecka – Annopol) i 26 (al. Zielenicka – Os. Górczewska).

Od godziny 22.30 pociągi metra linii M1 będą podjeżdżały na stacje co około 5 minut, a linii M2 co około 3 minuty.

W dniu 9 września w godz. 22.00-24.00 bilety: ZTM, Kolei Mazowieckich i PKP Intercity będą wzajemne honorowane.

Bilety ZTM wszystkich rodzajów ważne będą na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia we wszystkich pociągach KM oraz PKP Intercity, za wyjątkiem pociągów EIP obsługiwanych składami "Pendolino" oraz wagonów sypialnych i z miejscami do leżenia.

Bilety KM i PKP Intercity do odpowiednich stacji, strefowe i sieciowe, ważne będą na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia we wszystkich pociągach SKM.

Pasażerowie z biletami kartonikowymi ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np.  03.09. godz. 06.55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
linia
bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.