TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa taryfa na Bus-Tramwaj-Kolej. W Poznaniu
TransInfo.pl - Opublikowano: 06.07.2020 20:00:28
Nowa taryfa na Bus-Tramwaj-Kolej. W Poznaniu ; fot. ZTM Poznań

Od poniedziałku (6 lipca) obowiązują nowe warunki taryfowe oferty Bus-Tramwaj-Kolej.

Od poniedziałku (6 lipca) obowiązują nowe warunki taryfowe oferty Bus-Tramwaj-Kolej, czyli zintegrowanego biletu okresowego umożliwiającego przejazdy regionalnymi kolejami oraz liniami ZTM.

Najważniejsze nowości to:

  • zmiana cen biletów (zgodnie z informacją na stronie: http://bustramwajkolej.pl/),rezygnacja z biletu na kolejową strefę A łączoną ze strefą A ZTM Poznań (podróż po Poznaniu pociągami zapewnia sieciowy bilet okresowy ZTM ze strefą A).

  • przesunięcie przystanku kolejowego Złotkowo ze strefy kolejowej C do strefy kolejowej B,

  • wprowadzenie do oferty nowego biletu na kolejową strefę B łączoną ze strefami A+B+C ZTM Poznań,

ZTM Poznań przypomina, że wspólna oferta Bus-Tramwaj-Kolej to kolejowy bilet miesięczny Bus-Tramwaj-Kolej, który obowiązuje w pociągach osobowych Kolei Wielkopolskich sp. z o.o. i REGIO uruchamianych przez POLREGIO sp. z o.o. oraz w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

W ramach oferty bilety okresowe sieciowe ze strefą A ZTM Poznań zapisane na Poznańskiej Elektronicznej Karcie Aglomeracyjnej (PEKA), Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS) lub doktoranckiej (ELD) honorowane są w pociągach KW i REGIO na obszarze obejmującym stacje z nazwą Poznań oraz Kiekrz.

Bilety kolejowe BTK dostępne są w kasach kolejowych i u obsługi konduktorskiej w pociągach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
taryfa
bilet
integracja
Poznań