TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowe wiaty w Szczecinie
- Opublikowano: 08.01.2019 10:59:45
Nowe wiaty w Szczecinie

Na terenie Szczecina jest 1070 przystanków, na których ustawionych jest łącznie ponad 500 wiat. Tylko do końca tego roku przybędzie co najmniej 30 nowych miejsc do odpoczynku i schronienia przed deszczem i wiatrem dla pasażerów.

Na terenie Szczecina jest 1070 przystanków, na których ustawionych jest łącznie ponad 500 wiat. Tylko do końca tego roku przybędzie co najmniej 30 nowych miejsc do odpoczynku i schronienia przed deszczem i wiatrem dla pasażerów.

ZDiTM ogłosił otwarty, dwuetapowy konkurs na użyczenie gruntów na przystankach komunikacji miejskiej w celu ustawienia na nich 50 wiat, z możliwością umieszczenia tablic, gablot lub urządzeń reklamowych.

Celem działania jest poprawienie pasażerom komunikacji miejskiej komfortu na przystankach oraz zapewnienie firmom zajmującym się reklamą zewnętrzną atrakcyjnych miejsc na umieszczenie paneli reklamowych - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM.

Regulamin konkursu określa, że wiaty muszą przypominać wyglądem te już stawione w Szczecinie - być w kolorze szarym (zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej), mieć konstrukcję aluminiową. Dodatkowo wiata musi być wyposażona w gablotę na informację pasażerską o wymiarach min. 110 cm na 100 cm.

Terminy w regulaminie konkursu:

• do 16 stycznia - termin składania pytań w formie pisemnej dotyczących regulaminu konkursu

• do 23 stycznia - składanie wniosków – zgłoszeń do udziału w konkursie wraz z załącznikami

• do 25 stycznia – wybór uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu.

• do 31 stycznia - składanie ofert cenowych do udziału w konkursie wraz z załącznikami

Pierwszych 30 wiat zostanie ustawionych do końca tego roku, a 20 pozostałych do 30.06.2020.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Szczecin
wiata
przystanek
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.