TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowoczesne oznakowanie w przejściach [FILM]
ZDM TL, TransInfo - Opublikowano: 12.06.2017 18:42:03
219 nowoczesnych, podświetlanych drogowskazów w 36 przejściach podziemnych – za nami montaż nowego oznakowania w tunelach przez nas administrowanych. Zobaczcie, jak pracowaliśmy / fot. ZDM

Zobacz, jak pracuje warszawski ZDM! 219 nowoczesnych, podświetlanych drogowskazów w 36 przejściach podziemnych – zakończył się montaż nowego oznakowania w tunelach administrowanych przez ZDM. Zobaczcie, jak to przebiegło

219 nowoczesnych, podświetlanych drogowskazów w 36 przejściach podziemnych – ZDM zakończył montaż nowego oznakowania w tunelach, którymi administruje.

Prace rozpoczęto w połowie maja. W tym czasie nowoczesne kasetony pojawiły się w przejściach podziemnych pod ulicami: Rembielińską, Wybrzeże Gdyńskie, Modlińską, Jagiellońską, Wybrzeże Gdańskie, Wał Miedzeszyński, Ostrobramską, placem na Rozdrożu, Solec, Złotą, Redutową, rondem Zesłańców Syberyjskich, Al. Jerozolimskimi, Rzymowskiego, Zapustną, al. Armii Ludowej, Doliną Służewiecką, Trasą Siekierkowską, Młynarską, Popiełuszki, rondem Waszyngtona, E. Plater, Chruściela "Montera", rondem Dmowskiego.

Kasetony mają wysokość 18 cm i długość od 1 do 3 m. Wskazują drogę na przystanki komunikacji miejskiej, stacje metra, SKM i WKD, wraz z informacją o kierunku jazdy. Środki komunikacji są oznaczone piktogramami – takimi samymi jak te znane m. in. z wiat przystankowych.

Strzałki wskazują również, na jaką ulicę prowadzą poszczególne wyjścia z podziemi i kierują do ważnych obiektów (np. do Pałacu Kultury czy na miejską plażę). Na kasetonach znajdziemy też informację o tym, gdzie szukać toalety, windy lub pochylni dla niepełnosprawnych.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZDM Warszawa
informacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.