TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażer uratował kierowcę autobusu w Koninie
TransInfo.pl - Opublikowano: 09.10.2018 10:30:19
Pasażer uratował kierowcę autobusu w Koninie

5 października prezydent Konina pogratulował bohaterskiemu pasażerowi miejskiego autobusu.

5 października prezydent Konina pogratulował bohaterskiemu pasażerowi miejskiego autobusu.

Prezydent Józef Nowicki spotkał się Urzędzie Miejskim z Aleksandrem Sieradzkim, uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Koninie oraz jego rodzicami. Prezydent pogratulował Aleksandrowi bohaterskiej postawy, w trakcie jazdy autobusem linii 51 MZK. Przypomnijmy, że uczeń ZST wykazał się refleksem, dojrzałością i ogromną odpowiedzialnością, w sytuacji zagrożenia życia pasażerów.

Gdy kierowca prowadzący miejski autobus MZK Konin zasłabł i upadł na kierownicę, Aleksander zaciągnął hamulec ręczny, zatrzymał pojazd, otworzył drzwi autobusu, aby pasażerowie mogli bezpiecznie wysiąść, a następnie udzielił kierowcy pierwszej pomocy.

-"Twoja postawa zasługuje na najwyższe uznanie i słowa podziękowania – mówił prezydent Nowicki. – Gratulacje składam również na ręce rodziców, którzy wychowali tak niezwykłego syna.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
kierowca
MZK Konin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.