TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PK Bielsk Podlaski szuka kontrolerów biletów
TransInfo.pl - Opublikowano: 18.05.2019 12:00:08
PK Bielsk Podlaski szuka kontrolerów biletów

Kontrolerzy biletów pilnie poszukiwani w Bielsku Podlaskim.

Przedsiębiorstwo Komunalne w Bielsku Podlaskim zaprosiło potencjalnych wykonawców do złożenia oferty cenowej, która będzie dotyczyć świadczenia usług kontroli biletów w autobusach komunikacji miejskiej. Umowa ma być podpisana na okres od 1 czerwca do 30 listopada.

Zadania dla wykonawcy

Przedmiot zamówienia obejmuje:

- prowadzenie kontroli biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Bielsku Podlaskim w składach minimum 2-osobowych,

- nakładanie na pasażerów opłat dodatkowych (kar) za brak ważnych biletów i dowodów upoważniających do przejazdu osób z biletami ulgowymi i bez biletów.

Kontrolerski zakres

Miesięczna liczba godzin kontroli będzie uzgadniana pisemnie poprzez złożenie zlecenia przez zamawiającego. Liczba kontroli w miesiącu ma odpowiadać maksymalnie 15 godzinom. Kontrola obejmować będzie wszystkie linie komunikacyjne określone rozkładem jazdy przez zamawiającego. Czynności kontrolne będą mogły być wykonywane tylko wówczas, gdy kontrolerzy posiadają ważny identyfikator umieszczony w widocznym miejscu. Osoby przeprowadzające kontrole będą miały obowiązek wpisywania czasu trwania kontroli w karcie drogowej pojazdu, w którym odbyła się kontrola. Dokumenty uprawniające do przeprowadzenia kontroli biletów wykonawca otrzyma od zamawiającego.

Oprócz wykonywania kontroli biletów, wybrana firma będzie upoważniona przez Przedsiębiorstwo Komunalne do nakładania opłat dodatkowych od pasażerów za brak ważnych dowodów przewozowych. Zamawiający wyda wykonawcy druki przeznaczone na nakładanie opłat dodatkowych. Rozliczenia z nałożonych na pasażerów opłat będą się odbywały po każdej dziennej kontroli.

Warunki zapytania

Zainteresowane podmioty mogą składać oferty zamawiającemu do 17 maja. Jedyne kryterium oceny ofert to cena brutto za 1 godzinę świadczenia usługi.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
Bielsk Podlaski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.