TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Gdynia z wakacyjną ofertą
TransInfo.pl - Opublikowano: 07.06.2019 17:33:47
PKS Gdynia z wakacyjną ofertą

Znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze już od czwartku 20 czerwca br. uruchomi PKS Gdynia. Zielone autobusy pojadą m.in. do Helu.

Znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze już od czwartku 20 czerwca br. uruchomi PKS Gdynia. Zielone autobusy pojadą m.in. do Helu.

Na trasie między Karwią, Jastrzębią Górą, a Władysławowem autobusy kursują z częstotliwością nawet co 5-10 minut w ciągu dnia. Wakacyjne rozkłady jazdy obowiązywać będą już od czwartku 20 czerwca tj. Boże Ciało aż do niedzieli 1 września br. włącznie (za wyjątkiem wybranych kursów określonych w rozkładach jazdy).

Przewoźnik przypomina o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udziela rabat -20% na bilety.

PKS Gdynia w tym sezonie pojedzie na liniach:

linia 650: Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

linia 651: Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

linia 652: Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego. Uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta.

linia 653: Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo – Łeba. Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki od 8 lipca do 24 sierpnia.

linia 663: Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra – Władysławowo

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek od Karwi do Władysławowa.

linia 665: Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki – Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692 (linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje).

linia 666: Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem lat ubiegłych wydłuża się trasę wybranych kursów z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom):

linia 691: Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692: Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

Przez cały rok PKS Gdynia kursuje także na trasie z Wejherowa i Koleczkowa nad jezioro w Bieszkowicach: 675 - Wejherowo - Gniewowo - Zbychowo - Nowy Dwór Wej. - Bieszkowice - KoleczkowoSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Gdynia
  • Dawid Kajzer – 07.06.2019

    I'm on the highway to hell On the highway to hell https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo

  • Miłosz Mierkiewicz – 07.06.2019

    A autobus z gm. Kosakowo do Pucka ?

  • Bartosz Milczarczyk – 08.06.2019

    Ale wakacyjne zdjęcie daliście. 👍

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.