TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Połączenie Daimler i BMW w zakresie usług mobilnych, co z mytaxi?
TransInfo.pl - Opublikowano: 30.03.2018 13:08:33
Połączenie Daimler i BMW w zakresie usług mobilnych, co z mytaxi?

Koncerny Daimler oraz BMW wyraziły chęć połączenia swoich biznesów w zakresie usług mobilnych, do których należy m.in. aplikacja mytaxi. Dla mytaxi i jej przyszłości to naprawdę świetna wiadomość.

Koncerny Daimler oraz BMW wyraziły chęć połączenia swoich biznesów w zakresie usług mobilnych, do których należy m.in. aplikacja mytaxi. Dla mytaxi i jej przyszłości to naprawdę świetna wiadomość.

Fakt posiadania silnego i zaangażowanego inwestora jakim jest Daimler był przez ostatnie lata naszym kluczowym atutem i zapewnił firmie znaczną przewagę konkurencyjną. To strategiczne podejście i budowanie kapitału umożliwiło mytaxi zróżnicowanie działalności na wielu lokalnych rynkach i pozwoliło stać się wiodącą aplikacją taxi w Europie. Wraz z pojawieniem się drugiego, tak ważnego i wiarygodnego inwestora strategicznego, jeszcze bardziej zwiększymy swoje możliwości i konkurencyjność na rynku. Nowy inwestor będzie wsparciem dla mytaxi w budowaniu globalnego biznesu, w obliczu konsolidującej się branży.

Fuzja ta pozwoli firmie dalej realizować strategię wzrostu, która dla kierowców firmy oznacza: wysoki poziom wsparcia ze strony biur mytaxi, zwiększenie liczby programistów w zespole IT do szybszego rozwoju aplikacji, start usługi w kolejnych miastach oraz zwiększenie ilości zamówień. Pasażerowie mogą oczekiwać, że usługa będzie się dalej rozwijać, by zapewnić im produkt na najwyższym poziomie.

W związku z połączeniem obu koncernów model biznesowy, aplikacja, wymagania stawiane kierowcom taxi, adresy biur oraz zatrudniony w Polsce zespół nie ulegną zmianie. Obecnie trwają prace nad zatwierdzeniem planów połączenia przez odpowiednie organy, które mogą potrwać jeszcze jakiś czas.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
mytaxi
taxi
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.