TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus rozbudowuje międzynarodowe linie. Sam
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.06.2017 12:41:48
PolskiBus rozbudowuje międzynarodowe linie. Sam

Platforma PolskiBus poinformowała o nowym połączeniu z Rzeszowa do Wiednia oraz dodatkowych kursach do Pragi i Budapesztu.

Od 22 czerwca zostanie uruchomiona zupełnie nowa linia międzynarodowa, która połączy Rzeszów i Wiedeń, przejeżdżając przez zupełnie nowy przystanek w Tarnowie oraz Kraków, Katowice i Brno. W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii P22, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się na Dworcu OBB Postbus w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.

Z Krakowa i Wrocławia

Także od 22 czerwca dodatkowo z Krakowa pasażerowie będą mieli do dyspozycji dodatkowe, już czwarte połączenia do Budapesztu i Pragi. Start przewidziany jest na 15:45 z dworca MDA, koniec podróży planowany jest na godzinę 23:10, a powrót do Polski odbędzie jest o godzinie 00:30.

Z kolei mieszkańcy Wrocławia zyskają drugi kurs do Budapesztu - o godz. 21:00. Podróżni z Krakowa jadący do Budapesztu wsiądą na pokład tego autokaru o godzinie 00:45, by dotrzeć na miejsce o 7:45. W trasę powrotną autokar wyruszy o godzinie 10:40.

Bilety od 1 zł dostępne są już systemie rezerwacyjnym.

-"Stale rosnące zainteresowanie naszymi zagranicznymi wyjazdami sprawiło, że tuż przed wakacjami wprowadzamy nową linię i zwiększamy częstotliwość na najpopularniejszych kierunkach. Dzięki temu oferta międzynarodowych podróży PolskiBus.com z biletami od 1 zł jest najbardziej atrakcyjna na rynku! - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.


Sprawdź też:
PolskiBus
Austria
Węgry
Czechy

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.