TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań z biletami w jakdojade.pl. I z promocją
TransInfo.pl - Opublikowano: 25.09.2018 10:30:42
Poznań z biletami w jakdojade.pl. I z promocją

Od 24 września można kupować bilety jednorazowe ZTM Poznań przez aplikację jakdojade.pl. I skorzystać z promocji.

Od 24 września można kupować bilety jednorazowe ZTM Poznań przez aplikację jakdojade.pl. I skorzystać z promocji.

Od poniedziałku, 24 września 2018r., pasażerowie komunikacji zbiorowej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu mogą kupować bilety jednorazowe przez aplikację jakdojade.pl. To już szósta aplikacja umożliwiającą zakup biletów. 

Pasażerowie, którzy dotąd korzystali z tej aplikacji do planowania podróży, nie muszą instalować dodatkowej, aby kupować bilety: Wystarczy się zalogować i podpiąć kartę płatniczą (lub płacić kodem BLIK).

Bilet można kupić zarówno z poziomu planera – wtedy jest dopasowany do trasy, jak i przez "sklepik". Szczegóły: http://city-nav.com/bilety-komunikacji-miejskiej-w-jakdojade/

Promocja z Google Pay

Tym samym Poznań może skorzystać z promocji jakdojade.pl, obowiązującej we wszystkich miastach, w których dostępna jest usługa zakupu biletów. Potrwa ona do 15.11.2018 lub do wyczerpania kwoty promocji.

Użytkownicy płacąc z Google Pay zyskują teraz podwójnie, dzięki promocji płacą tylko połowę ceny. 

Google Pay to rozwiązanie pozwalające na dokonywanie zbliżeniowych transakcji mobilnych w terminalach POS oraz płatności bezgotówkowych w internecie i aplikacjach. W Polsce można korzystać z niego rejestrując kartę wydaną przez jeden z 12 banków.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
ZTM Poznań
jakdojade.pl
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.