TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewodnik po liniach turystycznych 2019 w Polsce
TransInfo.pl - Opublikowano: 27.07.2019 12:00:31
Przewodnik po liniach turystycznych 2019 w Polsce ; fot. UM Szczecin

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie przygotował praktyczny przewodnik po liniach turystycznych w Polsce w 2019 roku.

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie przygotował praktyczny przewodnik po liniach turystycznych w Polsce w 2019 roku.

Wakacje w pełni, nie brakuje też sezonowych atrakcji komunikacyjnych. W tym roku zabytkowym taborem przejedziecie się w dwunastu miastach.

To: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, GOP, Kalisz, Kraków, Lublin, Łódź, Mrozy, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław. W siedmiu z nich pojedziecie autobusami, w dwóch trolejbusami, a to nie koniec atrakcji.

-"Zachęcamy do aktywnego zwiedzania miast z okien wyjątkowych pojazdów komunikacji miejskiej oraz wspierania działań na rzecz ratunku tych wspaniałych ruchomych zabytków! A przed podróżą prosimy o sprawdzenie aktualności podanych informacji - informują miłośnicy z KMKM.

Rozkłady jazdy turystycznych linii 2019 znajdziecie TUTAJSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia sezonowa
KMKM
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.