TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przystanek Warszawa Powązki nadal w budowie. Znaczne opóźnienia
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.09.2019 12:36:36
Przystanek Warszawa Powązki nadal w budowie. Znaczne opóźnienia (mat. pras.)

PKP PLK pochwaliły się dziś efektami prac na przystanku Warszawa Powązki. Opóźnienia są znaczne, spółka milczy na temat ich przyczyn.

PKP PLK pochwaliły się dziś efektami prac na przystanku Warszawa Powązki. Opóźnienia są znaczne, spółka milczy na temat ich przyczyn.

Historycznie patrząc na realizację projektów infrastrukturalnych w stolicy pewnie jeszcze przed wyborami uda się coś na Powązkach otworzyć. Dziś w prezentacji nie uczestniczyli ani posłowie ani kandydaci, był tylko wiceminister infrastruktury Andrzej Bittel, który opowiadał jak dużo prac realizowanych jest obecnie w Polsce, m.in. w ramach KPK.

Te prace toczą się w całym kraju bardzo intensywnie i dynamicznie, z wielkim zaangażowaniem wykonawców – mówił Bittel. Ten przystanek na linii obwodowej ma poprawić ofertę dla przewozów pasażerskich.

Przypomnijmy, że PKP PLK zapowiadały w 2017 roku, że przystanek Warszawa Powązki zostanie oddany do użytku w kwietniu 2019 roku. Tymczasem prace nadal trwają. Zgodnie z przekazanymi przez spółkę informacjami jeszcze w tym roku inwestycja zapewni mieszkańcom lepszą komunikację.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
Andrzej Bittel
przystanek
budowa
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.